444 96 97

info@advancedesign.com

TEMEL AMAÇ

Advance Design’ın temel amacı, Türkiye’de ve dünyada inşaat malzemesi ihtiyacı olan herkese doğru ürünleri, iyi hizmet, yüksek kalite ve tasarım ile doğru zamanda tedarik etmektir. Bunu gerçekleştirirken, gerektiğinde danışmanlık hizmeti vermek ve müşterilerinin tedarik öncesinde ve sonrasında en yüksek düzeyde memnun olmalarını sağlamaktadır. Advance Design yöneticilerinin asli görevi ise, kurumun yüksek standartlarının her an korunduğunu gözetmek ve şirketi, pay sahiplerine en yüksek değeri sağlayacak şekilde yönetmektir.

GELECEK HEDEFİ

Advance Design, Türkiye’de gerçekleştirilen inşaat projeleri sürecindeyüksek kalitede hizmet, ürün ve profesyonel anlayışı ile bu sürecin en etkin aktörlerinden biri olacaktır. Advance Design nitelikli tedarik ve danışmanlık anlayışıyla, çalışanlarına verdiği değerle ve toplumsal sorumluluklarına gösterdiği özenle öne çıkar. Hedeflerini, sadece müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değil müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyici ve yönlendirici olmakla ortaya koyar. Advance Design toplumsal faydaya sağladığı destek ve bu alandaki öncü rolünü gelecekte de sürdürecektir.

STRATEJİK HEDEFLER

Şirket’in stratejisi; müşteri odaklı hizmet vermek, müşterilerine yönelik özel ürünler ve çözümler geliştirmek, teknolojideki ve tasarım anlayışındaki değişimleri yakından izlemek, bireylere göre tasarlanmış mekânlar yaratmak, satış ve dağıtım kanallarını çeşitlendirerek artırmak ve dünyanın önde gelen yapı malzemeleri markalarıyla işbirliği yapmaktır.

Advance Design, değişen koşullara uygun yeni hedefler ve stratejiler geliştirmeye her dönemde devam edecektir.