Novello

1956-2009 yıllarını kapsayan 50 yılı aşkın bir süredir Novello markası, sizinki de dahil olmak üzere dünyadaki en güzel banyolara yönelik teknik ve biçimsel yeniliklere dayalı üstün nitelikli banyo mobilya ve aksesuarları ile anılmaktadır.
Novello, çok yönlü, şık ve görkemli banyo mobilyalarına yönelik araştırmalarını sürdürmektedir. İşlevsellik ile tasarımı bir araya getiren NEWS 2012 modeli, buna iyi bir örnektir.
Yeni Canestro serisi, ön lavabolu tezgahla birliktekullanışlı ve estetik aksesuarlar ile donatılmıştır. Yine yeni bir ürün olan Libera 3D, simetrik veya asimetrik derlemelerin yapılmasına olanak tanıyan basit ancak çok yönlü özelliklere sahiptir. Orijinal Light 45, kolaylıkla işlevsel ve genç bir banyo dekoru oluşturmak için özenli ve basit şekiller önerir. Son olarak, Corian maddesinden yapılma dikdörtgen ve yarım daire şeklindeki duş teknesi tasarımı olan Easy ürünü, özel milimetrik boyutlara uyarlanabilir. Aynı zamanda alanınızı geliştirmeniz için tüm Novello mobilyaları ile uyumludur.

Kataloglar

Novello Book-2014