Keramag

SEKTÖRDE ÖNCÜ

Genel merkezi Ratingen’de bulunan, Wesel ve Haldensleben bölgelerinde de fabrikaları olan KeramagKeramischeWerke AG şirketi, seramik sağlık gereçlerine yönelik marka üretiminde öncü Alman şirketlerinden biridir. Ürün yelpazesinde küvet, duş teknesi, banyo mobilyaları ve Varicor® mineral maddesinden yapılmış sağlık ürünleri bulunmaktadır.
Mimarlar, yatırımcılar, inşaat şirketleri ve restoratörlerekspertize önem vermektedirler. Keramag ürünleri hem tasarım ve işlevsellikleri hem de yüksek kaliteleri, dayanıklılıkları ve ekonomik değerleri bakımından oldukça caziptir. Marka, ürün geliştirme sürecinden müşteri hizmetlerine kadar her alanda yüksek performans ve tavizsiz mükemmelliyet vaadinde bulunmaktadır. Bu düşünceyle Keramag, DIN EN ISO 9001 uluslararası kalite standardı doğrultusunda onay görmüş ilk banyo seramiği üreticisidir.
Keramag’da sürdürülebilirlik.
Keramag, su tasarrufunda bulunur ve kaynakları koruma altına alır. Çoğu evde içme suyumuzun %63’ü banyoda, %27’si ise sifonunda kullanılır. Ofis ve idari binalara baktığımızda ortalama su tüketimi, iş günü ve çalışan sayısı başına 20-30 litredir. Tasarruf edilen her litre işletim maliyetlerini düşürmekle birlikte olumlu ve etkin nitelikte çevresel bir süreç zinciri oluşturur. “Sudan tasarruf et, kaynakları koru” sloganıyla yola çıkan sürdürülebilirlik kavramı, uzun yıllardır etkili bir biçimde şirketimizde uygulanmakta ve daha da gelişmesi için sürekli gayret gösterilmektedir.
Suyla ilgilenme sorumluluğu, konu hakkında epey bilgili kullanıcılar gerektirmektedir. Mavi Sorumluluk girişiminde öncü olmaktan memnuniyet duymaktayız.
Binaların çevresel, ekonomik ve toplumsal verimliliği, tutarlı bir biçimde sürdürülebilirlik kavramlarını uygulayan ve söz konusu kavramları etkin bir şekilde geliştiren şirketlere bağlıdır. DGNB Almanya Sürdürülebilir Binalar Konseyi’ne üye olmamızın bir nedeni de işte budur.
Tutarlı bir sürdürülebilirlik felsefesi
100 yılı aşkın bir süredir, kurumsal felsefemiz olan “İstikrarlı değerler yaratırız.” ilkesiyle ticaret sektörü ve özel banyo çözümlerinin bir numaralı marka sağlayıcısı olarak görülmekteyiz.
Bu ilke, şirketimizin her safhasında benimsenmiştir ve açılımı şu şekildedir:
Ürünlerimizin güvenilir yüksek kalitesi
Değerlerin uzun süre korunması
İşlevsel ve çok yönlü konfor
İyi bir yaşam kalitesi
Bizi gelecek odaklı çözümler geliştirmeye iten yenilikçilik.
Geleceğin temelleri, daha dünden Keramag’da atıldı.
Keramag sayesinde sürdürülebilir yapı: verimlilik büyük kazanç sağlar.

Kataloglar

KEREMAG DESIGN 2014

Tanıtım Videoları