Globo

CERAMICA GLOBO

1980 yılından bu yana, insan kaynakları ve dengeli bir çevre ilişkisine odaklanan başarı öyküsü, CeramicaGlobo’nun sağlık, hijyen ve banyo mobilyası sektöründe bir lider haline gelmesine olanak tanımıştır.

Zevkleri ve yeni modayı anlama misyonunu üstlenen CeramicaGlobo, tasarımdan mühendisliğe, malzeme yapısından lojistiğe, pazarlamadan sosyolojiye farklı yeterliliklerin bir araya getirilmesini öngören ürün yenilikleri ve sürekli ilerleme kaydetme amacıyla daima geleceğe bakmaktadır.

Söz konusu süreçlerde yer alan ekibin fikir alışverişi, yaratıcılığı ve mesleki kapasitesi, güvenilir, üstün teknolojik ve şık olmasının yanı sıra, kalitesi tartışılmaz ürünlerin geliştirilmesine imkan tanır.

ÇEVREYE SAYGI

CeramicaGlobo, şirket politikasını çevre dostu ürünlere odaklamaya karar vermiştir. Söz konusu kararlılık, her yönetim ve üretim sürecinde sarf edilen çabanın iş stratejisinde önemli bir değişken ve yüksek öneme sahip etik bir değer olabileceğini öne sürmüştür.

GLOBO WORLD

CeramicaGlobo’nun çevreyi koruma kararlılığı, aynı zamanda kadro eğitimine de dayanmaktadır. Tesis yönetimi, işletimi ve bakımında yer alan tüm personele güvenlik, kaza önleme ve çevresel korumaya ilişkin gerekli yeterliliklerin kazandırılmasını amaçlayan bir sistem benimsenmiştir.

TASARIM

Globo, en dinamik yenilikleri teşkil eder. Hepsinden önemlisi, tek bir tasarımın barındırabileceği estetiği, ironiyi ve işlevselliği vurgulamak adına fikir ve kültürleri harmanlayabilir.

Kataloglar

Bagno Di Colore
Affetto
Generale 12.1
NEWS 13.1