Sonia

20 yılı aşkın süredir dünyada banyo ürünlerinin dağıtımında Sonia markası durmadan gelişmeye devam etmektedir. Her yeni ürün, yeni müşteri, ya da yeni bir fikir markamızın gücüne güç katmaktadır. Markamıza yeni fikirler üretmek için ara vermeden öğrenmeye ve araştırmaya devam ediyoruz. Daha iyi ürünler yaratmak için kuralları kırmaktan korkmuyoruz.
Markamız insanların hayatını ve çevresini iyileştirecek kişisel ürünler yaratmaya inanmaktadır. İçerisinde barındırdığı tutku sayesinde de yaratma eyleminin ötesine geçer. Sonia’nın tasarımcıları günlük yaşamdaki deneyimlerden esinlenir; soyut düşüncelerini, duygularını ve anlayışlarını da ekleyerek ürünleri geliştirirler. Bu nedenle Sonia ürünlerini yaşayan birer nesne olarak da düşünebilirsiniz. Sonia ürünlerini kullandığınızda Sonia ruhunun ilham verici duygusunun ve düşüncesinin damarlarınızda dolaştığını hissedeceksiniz.
Bunlara ek olarak toplumsal bir marka olarak daha iyi olma konusunda da kararlıyız. Sonia, çevreyi korumak için gerçekçi eylemler gerçekleştirmeye çalışır. Kültürlerin korunması ve hayatlara yardım edilmesi markamız için çok önemlidir. Tüm bu değerler için son yıllarda gerçekleştirdiğimiz projelerle birlikte gururla attığımız adımlara devam ediyoruz. Unutmayın! Daha iyi bir gelecek her zaman mümkündür.

Kataloglar

Omega Katalog 2015