Hüppe

DUŞ VE CANLILIK

Duş almanın çok daha ötesinde.
Sudan başka hiçbir şey bu kadariyi hissettiremez.
İçeri girer girmez saflığı hissedeceksiniz. Dünyanın geri kalanı, şimdilik kapının ardında bekleyebilir – bu an yalnızca size ait. Dünyanın en büyük konforu etrafınızı çevreliyor. Tıpkı istediğiniz gibi
HÜPPE. Orijinal Alman ürünü.
Duşakabin ve sistem çözümlerinde uzmanlaşmış bir şirket olarak daima kalite ve özgünlüğe odaklanıyoruz. Tabi ki hepsi bunlarla sınırlı değil.
Yenilik asla son bulmaz.
Hayatınızı kolaylaştırmak için yeni materyal ve fonksiyonlar geliştiriyoruz. Bu bağlamda yeni standartlar söz konusu oldukça daha iyi koşullara kavuşacaksınız.
Vizyonumuz gerçeklere dayalıdır.
HÜPPE, duş sistemleri için Avrupa’nın öncü markaları arasına girme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hedefine ulaştığında, şirketin nitelik ve odağındahiçbir değişiklik yaşanmayacaktır.
İyi bir tasarım, kalıcı güce eşittir.
Yalnızca hızla değişen trendleri takip edenlerin tek odağı, bu değişimleri kovalamaktır. Ürün tasarımında edindiğimiz öncü rolümüzü ortaya koymak adına uluslararası çapta itibara sahip ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz.
Phoenix Design, en son teknolojiye sahip bir tasarım önermektedir. Bu Alman markası, hiç bir şirkette bulunmayan ürün mantığı, etiği vesihrine yönelik oldukça yüksek talepleri her daim karşılamaktadır.
Düşünce özgürlüğüne dayalı özgünlük.
HÜPPE, her tür ve kurulum koşulunda duş alanlarına yönelik sistem çözümleri geliştirir. Bunun ön koşulu, yapısal eleman ve parçaların aralarındaki en ideal uyumdur. Bir de söz konusu sistemler eşliğinde yeni yolculuklara çıkmaya isteklilik.
Konseptimiz dünya çapında anlaşılmıştır.
HÜPPE çözümleri, dünya çapında her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Endişelenmeyin. Mükemmel bir maliyet/kazanç oranı, dünyada sahip olunması en sağlam para birimidir.
İyi fikirler, yaşamı daha konforlu hale getirir.
Engellerin ortadan kaldırılması, her boyuttaki faaliyet için merkezi bir rol oynar. Bu hedefin ne kadar kusursuz bir şekilde başarılabileceği ise üstün tasarım özelliklerine dayalıdır.

Kataloglar

Kabin 2012