ACO

ACO firmaları (tüm kıtalarda) 40’tan fazla ülkede bağımsız firmalar olarak çalışmaktadır. Avusturya ve ABD dahil 12 farklı ülkede ACO’nun üretim tesisleri bulunmaktadır. ACO imajıyla, yüksek standartlarıyla ve rekabetçi yapısıyla bulunduğu ülkelerin kültür farklılıklarına dikkat ederek çalışmaktadır. ACO grubu tüm dünyada dış ve iç drenaj sistemlerinde, polimer beton paslanmaz çelik imalatında liderdir. Bunun yanı sıra 40 yılı aşkın atık su arıtım tecrübesi ile atık su yönetiminde söz sahibidir.

Estetik- mimariyi vurgulamak
ACO ürünleri mükemmel işlevselliğin yanı sıra, yüksek estetik kaliteyi vurgular. Estetik ACO’nun marka felsefesinin önemli bir parçasıdır. Bu, müşterilerimiz tarafından beğenilen ve bize endüstri içinde ün kazandıran bir değerdir. Birçok ACO ürünü yenilikçi tasarımlarıyla ödüller almıştır.

İnsanlar ve Doğa İçin Sürdürülebilir Çözümler
Hayatımızın pek çok hassas alanında, ACO üretim sistemleri doğanın korunmasına, altyapının yaratılması ve sürekliliğine, endüstriyel güvenliğe, ticarete ve ulaşıma çok önemli katkılarda bulunmaktadır.

Ekoloji- Çevremiz İçin Temiz Çözümler

Ödüller

Güçlü üretim altyapısı, yeni ürünler ortaya çıkarabilme potansiyeli, iç ve dış pazarda devamlı ve aktif rol oynama yetisi ancak güçlü bir takım çalışması ile mümkündür. ACO grubu bireyleri yeteneklerini birleştirerek mükkemmel bir harmoni ortaya koyar ve en iyiye odaklanır. Üretim dizayn ve satış gibi aktif olduğumuz her alanda öne çıkmayı ilke edinen ACO bir çok ödülle onurlandırılmıştır.

Baustoffmarkt Oscar 2011 sector

Reddot design award winner 2009

Reddot design award winner 2010

Universal design Award 2012

Preferred Supplier of the Bosch Group”2009, 2010

İnşaat Mühendisliği Ödülü 2011 ve 2012

Årets Leverandør 2012

Australia’s Best Manufacturing”2011

TRENDS GAZELLEN 2011

Enterprise of the Year”2011

Alman Kültür Sponsorluğu ödülü

Nordart ödülü 2008

Nordart ödülü 2012

Kataloglar

Katalog