Ottone Meloda

Ottone Meloda, banyo ve mutfak için musluk/mikser üretiminde piyasanın öncüsü sıfatıyla 60 yıldır faaliyette olmaktan övünç duymaktadır. 1952 yılında Pella, Novara bölgesinde, Orta Gölü yakınlarında kurulan fakat bir süre sonra San MaurizioD’Opaglio civarına taşınan şirket, İtalyan musluk yapımında önde gelen “Silikon Vadisi” şirketlerinden biri idi. OttoneMeloda ve şirket tarihi dünya çapında boy göstermiş; Orta Doğu, Afrika, Kuzey Amerika, Asya ve Tüm Avrupa’ya ihracat yapılmıştır. Şimdi de Çin ve Hindistan gibi yeni pazarlar hedeflenmektedir. 50’yi aşkın ülke, OttoneMeloda’nın en iyi İtalyan malı ürünleri sağladığını ve ürünlerin kusursuzluk, yenilikçilik ve azami çevre özeni bakımından daha ön plana çıktığını fark etmişlerdir

Peki günümüzde yoğun olmasıyla bilinen musluk piyasasında kalıcı bir yer edinmek için neler yapmak gerekir? Sorunun yanıtı oldukça kolaydır: piyasa gerekliliklerini ve müşteri beklentilerini karşılayan avantajları barındırmak. OttoneMeloda şirketinin sunduğu avantajların yanında, kullanışlılık ve özgünlük bakımından rakip tanımayan, O&M tarafından temin edilmiş tüm musluklarda ömür boyu garanti veren ve üretim sürecini her aşamasını tüm yönleriyle kontrol altında tutan avantajlar da önemli bir yer tutmaktadır.

Firma içi tam üretim”

Rakipsiz bir kalite/fiyat orantısı”

Tüm serilerde ömür boyu garanti”

Piyasada mevcut tamamen İtalyan malı olan en eksiksiz seri”

Tüm bunların yanı sıramisyonumuzu da göz önünde bulundurmanızı öneririm: “Geleneğimizden, tecrübemizden ve teknolojimizden yola çıkarak, insanoğlunun hassas isteklerini karşılayabilecek ürünler üretiyoruz”.

ÖMÜR BOYU GARANTİ KAPSAMI

Bütün ürünler, bir fatura ile gösterilmesi gereken ve satın alma tarihinden başlayan süresiz garanti kapsamındadır

Ürünlerimizin kalitesini, üretim hatalarının olmamasını ve mükemmel işleyişini garanti etmekteyiz.

Garanti aşağıdaki durumlarda sona ermektedir:

Ürünün hatalı kullanımı ve yetkili olmayan kişiler tarafından ürüne müdahale edilmesi

Hatalı montaj nedeniyle bozulması ya da yanlış çalışması

Mekanizmaların olağan aşınmaları nedeniyle bozulması

(conta, o-halkası, seramik kutucuk, başlıklı vidalar, aeratorlar, vb.)

Yüksek kireç içeriğine sahip su bulunması

Sudaki kirlilikler ya da yabancı maddeler nedeniyle oluşan bozukluk (kireç taşı, kum, metal talaşı, vb.)

Çok düşük (-0°C) ya da çok yüksek (+80°C) sıcaklıklara maruz kalması

Krom yüzey haricindeki yüzeylerin bozulması

Zararlı ürünler ile temizlenmesi (aşındırıcı maddeler, yıpratıcı maddeler, ya da asitler)

Bu garanti, tarafımızdan hatalı olduğu tespit edilen parçaların (fabrikamıza ücretsiz nakliye ile ulaştırılması gereken) değiştirilmesini ön görmektedir ve herhangi bir tazminat ya da geri ödeme gerektirmemektedir.

Not: Garanti, fatura ya da satış makbuzu olmadan geçersiz hale geldiği için, bu belgeleri saklayınız. Süresiz garanti üst gövdeyi kapsamaktadır ve parçaların hiçbiri (bükülgenler, aeratorler, seramik kutucuklar, başlıklı seramik vidalar, contalar, pullar, vb.) süresiz garanti kapsamına dahil değildir; bu parçalar, geçerli Avrupa standartlarına göre garanti kapsamındadır.

Kataloglar

Catalog 2012
Cucina 2012